Pubg mobile hassasiyet ayarları nasıl yapılır? Hassasiyet ayarları ile merak ettiğiniz hususları ve çok daha fazlasını sizler için derledik.

PUBG Mobile, ülkemizde ve dünya genelinde milyonlarca kişinin oynamış olduğu bir oyun. Gerek cep telefonlarında gerekse de bilgisayarlarda oynanan bu oyunda başarılı olabilmek için hassasiyet ayarlarının dikkatli ve özenli bir şekilde yapılması gerekiyor. Çünkü oyun içerisinde rakiplerinizi vurmak için milimetrik hareketler yapmalısınız. İşte bu hareketlerin istenildiği gibi cep telefonunuzun hassasiyet ayarları, oynama stilinize uygun olmalıdır.

PUBG Mobile, bir tür nişan alma oyunudur. Nişangahı, rakiplerinin üzerine daha hızlı getirenler bu oyunda başarılı olmaktadır. Bunun için bazen saliseler ile yarışılmaktadır. Rakipler birbirini fark ettiği andan itibaren nişangahın hareketi başlar. Karşıdaki hedefin hareketli olması, nişangahın daha zor bir şekilde rakibin üzerine getirilmesine neden olur. Ancak doğru şekilde yapacağınız hassasiyet ayarı ile bu noktada rakibinizden bir adım öne geçebilirsiniz.

Hassasiyet ayarları, telefon ve bilgisayar için ayrı ayrı yapılmalıdır. Bilindiği gibi bilgisayarlardan bu oyunu oynamak için emulatör kullanılmaktadır. Ayarlar, emülatörler üzerinden yapılmalıdır.

PUBG Mobile Hassasiyet Kodu

PUBG Mobile hassasiyet kodu, ayarların hızlı bir şekilde yapılmasını sağlar. Normalde hassasiyet ayarları için tek tek düzenlemeler yapılması gerekiyor. Ancak bununla uğraşmak yerine, herkes tarafından etkili olduğu düşünülen hassasiyet ayarlarının tercih edilmesi daha doğru olacaktır. İşte böyle durumlarda sadece hassasiyet kodu kullanılarak ayarlar yapılabilir.

Kullanacağınız doğru kod ile geri tepmeniz büyük ölçüde ortadan kalkacaktır. Bu sayede hedeflere daha net atışlar yapabileceksiniz. Kullanacağınız kod, aynı zamanda jiroskop hassasiyetini de etkileyecektir. Böylece her anlamda beklentileriniz karşılanacaktır.

PUBG Mobile içerisinde rakiplerinizi alt etmek istiyorsanız, doğru hassasiyet ile bu oyunu oynamanız gerekir. Hareket, nişan alma, geri tepme, isabet ve yön gibi temel unsurlar, direkt olarak bu konu ile ilgilidir. Oyun içerisindeki her hareketiniz, kullanmış olduğunuz hassasiyet ayarlarına göre farklılık gösterebilir.

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarı

Hassasiyet kodu, oyunun en kilit noktalarından birisidir. Eğer hassasiyet noktasına gerekli özeni göstermez iseniz, bu oyunda başarılı olmanız oldukça zor olacaktır.

Normalde ilgili ayarlamaların tek tek yapabilir ve ortaya çıkan sonucu kontrol edebilirsiniz. Eğer ayarı beğenmez iseniz, yeniden düzenleme yoluna gidersiniz. Ancak bütün bu sürecin oldukça uzun ve zahmetli olduğu unutulmamalıdır. Bu kadar zaman harcamak yerine kod kullanmak daha mantıklıdır. Kullanacağınız kod ile istediğiniz ayarı, sadece saniyeler içerisinde yapmış olacaksınız. Peki, hangi hassasiyet kodu kullanılmalı? Bu sorunun cevabı, sizin oyun stilinizle ilgilidir. Oyun stilinize bağlı olarak farklı kodları deneyebilir ve bunlardan memnun olduğunuzda kalabilirsiniz.

PUBG Mobile Hassasiyet Hilesi

PUBG Mobile hassasiyet hilesi, hassasiyet ayarlarında istediğinizden çok daha fazlasını almanız anlamına gelir. Normalde ortada bir hile yoktur. Ancak yapılan hassasiyet ayarları nedeniyle ortaya çıkan sonuç, sizi fazlasıyla memnun edecektir. Geri tepmenin olmaması, hareketlerin istediğiniz gibi olması, sekme gibi olumsuzlukların yaşanmaması ve çok daha fazlası sayesinde adeta oyunda hile yapmış gibi hissedeceksiniz.

PUBG Mobile hassasiyet ayarları, doğru bir şekilde yapıldığında sizi fazlasıyla memnun edecektir. İstediğiniz hedefleri vurmakta zorlanmayacak ve rakiplerinizi eskisine göre daha rahat indireceksiniz. Hatta oyuna hükmettiğinizi ve karakterle bütünleştiğinizi düşüneceksiniz. Bütün bunların sonucunda ise ortada her ne kadar hile olmasa da, rakipleriniz sizin hile yaptığınızı düşünecek.

PUBG Mobile hassasiyet ayarları, deneme yanılma yoluyla bulunabilir. Ancak bununla uğraşmak yerine işe yaradığı bilinen kodlardan yararlanmak daha mantıklıdır. PUBG Mobile hassasiyet kodları ile çok mutlu olacaksınız.